Obozy młodzieżowe

nie organizujemy obozów windsurfingowych w sezonie 2021

Poniższą ofertę kierujemy do rodziców pragnących zapewnić swoim pociechom ciekawe, miłe i bezpieczne spędzenie wakacji, połączone z nabyciem nowych umiejętności oraz poprawieniem sprawności ogólnej organizmu.

Uczestnikom obozu windsurfingowego zapewniamy szkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów - pedagogów, na sprzęcie North Sails, Neil Pryde JP i BIC Sport. Sprzęt dobieramy indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania i warunków wietrznych (do desek krótkich włącznie). Pozwala to na nabycie umiejętności samodzielnego żeglowania na desce w różnych warunkach.

Pozostały czas jest wypełniony przez sporty uzupełniające (w tym koszykówkę, siatkówkę, wake, podstawy żeglarstwa, SUP, elementy survivalu, samoobrony, szachy), imprezy rekreacyjno-sportowe, a także gry i zabawy. To wszystko pod czujnym okiem wychowawców i instruktorów.

Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani są na terenie kempingu Małe Morze, co wyklucza uciążliwe dojazdy na miejsce zajęć i niepotrzebną stratę czasu. W ośrodku będziecie mieli do dyspozycji pełne wyżywienie.

Na obozach windsurfingowych obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających.

Z organizowanych przez nas tygodniowych wyjazdów może korzystać młodzież w wieku od 10 do 17 lat bez przeciwwskazań do uprawiania sportów wodnych, natomiast z obozów studenckich osoby od 18 roku życia.

Obozy windsurfingowe

Wszystkich głodnych przygód zapraszamy na pełne emocji obozy windsurfingowe. Dzięki nam nauczycie się żeglować na desce, wykorzystywać wiatr i poczujecie wolność, jaką trudno osiągnąć na lądzie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do zapisania się na wyjazd w odpowiednim terminie.

Obozy kitesurfingowe

Zapraszamy również na niesamowite obozy kitesurfingowe. Nauczycie się jak żeglować za latawcem, jak trzymać równowagę, kontrolować prędkość, a nawet jak wykonywać skomplikowane ewolucje. To sport, który daje mnóstwo szczęścia, wolności i satysfakcji! Zachęcamy do kontaktu z naszą szkołą oraz do zapisów na wyjazd.