Kursy Windsurfingowe

(od lat 10+...)

 

Drodzy sympatycy windsurfingu,

w związku z pandemią COVID-19, szeregiem restrykcji w organizacji wypoczynku, a także troską o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych, postanowiliśmy nie organizować obozów windsurfingowych w sezonie 2022 dla naszych młodych surferów.

Jednocześnie pragniemy Was uspokoić i zaprosić na wczasy rodzinne (z rodzicami bądź z pełnoletnim opiekunem), gdzie dołożymy wszelkich starań w organizacji bezpiecznego wypoczynku z dużą dawką windsurfingu.

Będziemy prowadzili 4 godzinne zajęcia windsurfingowe (2 godziny do południa i 2 godziny po południu) w grupach 4-7 osobowych w systemie tygodniowym (start w poniedziałek - do niedzieli do południa) w odpowiednio dobranych grupach szkoleniowych.

         

Organizator

Przygotowaliśmy dla Was kursy windsurfingowe, na których nauczycie się żeglować na desce, poznacie tajniki bezpiecznego zachowywania się na wodzie, jak również nabierzecie pewności siebie. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja to elementy, które wyróżniają Board School od innych ośrodków szkoleniowych działających od zaledwie kilku sezonów, bez odpowiedniego przygotowania technicznego i merytorycznego. Zapewniamy uczestnikom takich wyjazdów niezapomniane wrażenia, pełne bezpieczeństwo, a co najważniejsze - hektolitry doskonałej zabawy, którą będziecie wspominać jeszcze przez długi czas!

Zakwaterowanie

Możecie spać w przyczepie kempingowej, w której zmieści się nawet pięć osób. Możecie też wybrać domek letniskowy w którym kwaterujemy do 4 osób. Przez cały czas trwania kursu możecie być jednak pewni, że nic Wam nie grozi, niezależnie od opcji noclegu, którą wybierzecie.

Wyżywienie

Nie ulega wątpliwości, że kurs windsurfingowy to czas intensywnych treningów i zabaw. Dlatego też tak niezbędne jest odpowiednie wyżywienie. Jest mozliwość wykupienia trzech posiłków lub obiadów w barze kempingowym, bogatych w składniki odżywcze, które dodadzą uczestnikom wyjazdu energii i witalności na cały dzień. Oczywiście wskazane jest zabrać ze sobą również kieszonkowe na pamiątki, lody czy inne zachcianki, które z pewnością warto spełnić po ciężkim dniu.

O czym trzeba pamiętać?

Kiedy wyjeżdżacie na kurs windsurfingowy przede wszystkim musicie zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową, ciepłą bluzę lub polar i przynajmniej dwie pary spodni. Niezbędne będzie również obuwie sportowe i strój kąpielowy, a także czapki z daszkiem lub inne nakrycia głowy, które ochronią uczestników wyjazdu przed słońcem. Bardzo istotny jest również krem do opalania.

Program:

  • szkolenie windsurfingowe (grupy 4-7 osobowe) - 35 godz. lek. 

Zapewniamy:

  • kompletny sprzęt windsurfingowy (bez pianki *)
  • opcja zakwaterowania w przyczepie kempingowej 4-5 os. - 320 zł za turnus  lub w domku letniskowym 4 os. - 420 zł 
  • zabezpieczenie ratownicze zajęć na  wodzie
  • ubezpieczenie nw
*Możliwość wypożyczenia (70 zł/turnus) 

 

Dodatkowo:  

  • opcja ubezpieczenia sprzętu (150 zł/tydz)
  • dopłata do sprzętu funboardowego (100 zł/tydz)

 

W skrócie:

Płatności

Zaliczka: 500 zł w ciągu 3 dni od daty rezerwacji. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu lub wcześniej poprzez wpłatę na konto. 

Zakwaterowanie możliwość zakwaterowania w przyczepie kempingowej 4-5 os. - 320 zł; w domku letniskowym - 420 zł
Dojazd własny 

Poleć kurs swojemu znajomemu!

Za każdą osobę, która przyjedzie z twojego polecenia otrzymasz gratis jedną z nastepujących opcji: pianka, trapez, ubezpieczenie sprzętu, sprzęt funboardowy lub dodatkowe 5% rabatu.

 

Przejdź do Zapisów!