Kurs i nauka windsurfingu

Oferta Board School to propozycja nauki windsurfingu i gwarancja zdobycia niezbędnych kompetencji. Kursy pozwolą osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, zdobyć umiejętności samodzielnego żeglowania na desce przy sile wiatru, nie przekraczającej 4 stopni Beauforta. W wielu przypadkach jednak szkoleni przez nas adepci radzą sobie nawet w nieco trudniejszych warunkach. Dajemy Wam bazę do rozwijania swoich umiejętności, umożliwiając korzystanie z nowoczesnego sprzętu szkoleniowego.

Zapraszamy na kurs windsurfingu prowadzony przez doświadczonych instruktorów, prawdziwych profesjonalistów, dla których dyscyplina ta nie ma tajemnic. To propozycja dla najbardziej wymagających osób, które pragną szybko zdobyć nowe umiejętności i wykorzystać je w praktyce. Zapewniamy doskonałe warunki do nauki i zabawy, a także pełne bezpieczeństwo uczestników, którzy przez cały okres szkolenia będą znajdować się pod czujnym okiem instruktorów.

Poniżej znajdą Państwo cztery warianty szkoleń, które możecie dobrać do własnych potrzeb i oczekiwań. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Kursy intensywne

Jedyne w swoim rodzaju kursy intensywne dla osób, które chcą w jak najkrótszym czasie zdobyć podstawowe umiejętności niezbędne do samodzielnego żeglowania po wodzie. Zapewniamy zwiększoną ilość godzin zajęć teoretycznych i praktycznych oraz satysfakcjonujące efekty już po pierwszych dniach z deską.

Kursy tygodniowe

Standardowe kursy tygodniowe dla młodzieży chcącej oddać się przygodzie i poczuć rześki powiew wiatru w trakcie żeglowania na desce. Nad Waszym bezpieczeństwem będą czuwać profesjonalni instruktorzy, którzy korzystają z innowacyjnych, a jednocześnie bardzo skutecznych metod nauki poprzez zabawę.

Pojedyncze lekcje

Propozycja dla osób, które mają już podstawy windsurfingu, jednak chcą się doszkolić w konkretnych elementach, bądź chcą po prostu poczuć się pewniej na desce. Zapewniamy, że podczas takiego spotkania instruktor zadba o przekazania najważniejszych informacji, skoryguje pojawiające się błędy oraz przekaże Wam wiele użytecznych wskazówek dotyczących żeglowania.

Oferta dla firm

Z naszej oferty korzystają również firmy, gdyż windsurfing może być wspaniałym pomysłem na wyjazd integracyjny, korporacyjną imprezę czy nagrodę dla najlepszych pracowników. Zapewniamy znakomite warunki do nauki i zabawy, jak również możliwość skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji, które sprawią, że ten wyjazd będzie niezapomniany.